Login

"7 mohs sertliği ile elmas sertliğine oldukça yaklaşan kuvars sayesinde Çimstone, yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösterir; metal veya benzeri malzemelerle çizilmez. Böylece, Çimstone tezgahın üzerinde ekmek tahtası olmaksızın kesme, doğrama işlemlerini rahatlıkla yapabilir, yemek hazırlarken tezgahın tamamını çalışma alanı olarak kullanabilirsiniz."

Çim Stone Ürünler

Ürün Özellikleri

Ürün Bilgileri ve Kullanım Alanları

picture

ÇİM STONE

Dayanıklı

Çimstone, İtalyan BRETON firmasına ait ileri teknolojik süreçle üretilir ve %93'ü kuvars, %7'si polyester reçine bağlayıcı ve pigmentlerden oluşur. Kuvars, Çimstone'a eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Kuvarsın bu sağlamlık büyüsünü kolayca bozamazsınız.

7 mohs sertliği ile elmas sertliğine oldukça yaklaşan kuvars sayesinde Çimstone, yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösterir; metal veya benzeri malzemelerle çizilmez. Böylece, Çimstone tezgahın üzerinde ekmek tahtası olmaksızın kesme, doğrama işlemlerini rahatlıkla yapabilir, yemek hazırlarken tezgahın tamamını çalışma alanı olarak kullanabilirsiniz.

Çimstone, sevdiklerinize mutfaktaki maharetlerinizi göstermek için size özgür alanlar yaratır...

Hijyenik

Kompakt yapısı ile sıvı emmeyen Çimstone, bu özelliği sayesinde leke tutmaz, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir. Zeytinyağı, şarap, sirke, limon, deterjan, aseton, oje gibi malzemelerin diğer yüzeylere verdikleri zararlardan etkilenmez.

Parlaklığını kuvarsın doğal ışıltısından alan Çimstone, sonradan parlatma gerektirmez. Suda çözülen nötr bir deterjan, temizliği için yeterlidir. Bu nedenle temizlik giderlerinden önemli ölçüde tasarruf sağlar, temizlik sürelerini kısaltır. Kısacası Çimstone, size sevdiklerinizle geçirebileceğiniz uzun saatler bırakır...

picture

Mikro gözeneklere sahip doğal taşların aksine Çimstone, Avrupa'nın en seçkin Ürün Analizi ve Güvenirliği Merkezi LGA Qualitest GmbH tarafından verilen hijyen raporuna sahip bir yüzey kaplama malzemesidir. Bu belge ile yüzeyinin kolay temizlendiği, temizlik sonrası mikrobiyolojik hijyen açısından tamamen güvenli olduğu onaylanmıştır.

Çimstone ayrıca kamu sağlığı ve güvenliği ile ilgili uluslararası düzeyde lider sertifikalandırma ve test kuruluşu olarak kabul edilen National Sanitation Foundation International (NSF) tarafından da sertifikalandırılmıştır. Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü ANSI tarafından da onaylanmış olan NSF 51 Sertifikası alan Çimstone, üzerinde yiyeceklerin hazırlanabileceği en güvenilir yüzeylerden biridir.

Estetik

Mermer, granit gibi taşlar rezervlerle sınırlı olduğundan istenilen miktar, kalite ve renk seçeneğini her zaman sunamazken, Çimstone tasarım ve alternatif zenginlikleri ile farklı, dolap kapakları ile uyumlu, değişik beklentilere uygun renklerde üretilebilir. Pigmentlerle renklendirilen ayna, cam, deniz kabuğu, bazalt, pirinç talaşı gibi farklı malzemelerle efektler verilebilen Çimstone, bugüne kadar alışılagelmiş yüzey kaplama malzemelerinden çok farklı görünümlere olanak sağlar, günümüzün değişen mutfak kültürüne ve modern tasarımlarına eşlik eder.

Çevreci

Çimstone üretiminde kullanılan su ve atıklar, otomatik su arıtma teknolojisiyle ayrılmakta; arıtılan su, işletme ünitesine tekrar geri gönderilerek, su ve enerji sarfiyatı minimuma indirgenmektedir. Çimstone ürünlerinde kullanılan cam ve ayna kırıkları geri dönüşümden gelen malzemelerdir. Kısa dönemde değiştirmeyi gerektirmeyecek şekilde dayanıklı olan, basit bir temizlikle ilk günkü ışıltısını ve güzelliğini ömürboyu muhafaza edebilen Çimstone banko ve tezgahlar, daha az enerji tüketimi, daha az fire, yüksek oranda su ve enerji tasarrufu ile sürdürülebilir çevreye dost ürünler kategorisinde yer almaktadır.

picture

Anahtar Kelimeler

mermerit, granit, çim stone, tezgah, mermerit tezgah, ER-KA , erka mermerit, mermerit, granit, çim stone, tezgah, mermerit tezgah, tezgah, mermer tezgah, mermer tezgah fiyatları, dökme tezgah, granit mermer tezgah, tezgah çeşitleri, dökme mermer tezgah, granit tezgah fiyatları, granit tezgah, kuaför tezgah modelleri, tezgah modelleri, çimstone tezgah fiyat, çimstone tezgah fiyatları, çimston tezgah, policor tezgah, akrilik tezgah fiyatları, koryan tezgah, paslanmaz tezgah, banyo tezgah fiyatları, banyo tezgah, banyo tezgahları, banyo tezgahı, tezgah fiyatları, satılık tezgah, mermerit mutfak tezgahı, mermerit fiyatları, mermerit renkleri, mermerit çeşitleri, mermerit nedir, mermerit modelleri, mermer, mermerit istanbul, mutfak tezgahı, mermerit tezgah fiyatları, mermerit kalıp imalatı, mutfak tezgahları, mermerit mutfak, mermerit tezgah, mermerit tezgah fiyatları, granit, granit tezgah fiyatları, granit tezgah fiyat, mutfak granit tezgah, granit tezgah çeşitleri, granit tezgah renkleri, granit fiyat, çimstone mutfak tezgahı, mutfak tezgahı fiyatları, mermerit mutfak tezgahı, granit mutfak tezgahı fiyatları, granit fiyatları, granit mermer, siyah granit tezgah, traverten, mermer granit, granit tezgah mutfak, mermerler, mermer, çimstone fiyatları, granit tezgahlar, çimstone, çimstone fiyatları, çimstone fiyat listesi, çimstone renkleri, çimstone çeşitleri, çimstone mutfak tezgahları, çimstone fiyat, çimstone tezgah fiyatları, çimstone mutfak tezgahı, çimstone mutfak tezgahı fiyatları, çimstone fiyatı, çimstone nedir